Laptopë lojërash të së premtes së zezë

Po kërkoni oferta për laptopët e lojërave për të Premten e Zezë? Këtu është një përzgjedhje e zbritjeve më të mira të disponueshme tani:

Ofertat e laptopëve të lojërave të së Premtes së Zezë

Laptopë lojërash ASUS në shitje për të Premten e Zezë

La Marka ASUS Është një nga më të vlerësuarit në botën e informatikës, pasi prodhon pllakat më të mira amë. Gjithashtu, nëse dëshironi një laptop lojrash me atë tabelë brenda, zgjidhni një nga modelet e tij. Prodhuesi tajvanez ka arritur të rritet dhe të fitojë një terren në mesin e firmave të mëdha të laptopëve. Dhe e gjitha kjo falë vlerës së tij fantastike për para, pajisjes më të fundit për performancën më të mirë të lojërave dhe një dizajn fantastik.

Nëse dëshironi të blini një nga këto produkte gjatë Black Friday, mund t'i gjeni me shitje mbresëlënëse. Kjo, së bashku me çmimet e rregulluara që tashmë kanë këto modele, do t'ju sjellë më pranë lojërave me çmime që as nuk do t'i imagjinonit.

Zbritje do të gjeni në serinë e laptopëve të lojrave ASUS ROG (Republic of Gamers), me modele të fuqishme dhe të gjithanshme, duke kombinuar harduer me performancë të lartë dhe zgjidhje ftohëse shumë inovative.

Ju gjithashtu keni laptopët e lojrave Lojërat ASUS TUF me zbritje, një seri tjetër e orientuar për të ofruar ekrane me shpejtësi të lartë, grafikë shumë konkurruese, qëndrueshmëri të madhe dhe një përvojë vërtet të jashtëzakonshme. Prandaj, ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë diçka më të përgjithshme.

Laptopë lojrash MSI në shitje për të Premten e Zezë

MSI (Mikro-Star Ndërkombëtar) Është një nga prodhuesit më të mëdhenj të elektronikës në Tajvan, një bashkatdhetar i ASUS dhe një nga rivalët e saj më të mëdhenj në sektorin e pllakave amë dhe gjithashtu në produkte të tilla si laptopët e lojërave. Në fakt, kjo firmë, ndryshe nga të tjerat, është fokusuar veçanërisht në pajisjet për lojtarët me tandemin Intel-NVIDIA. Ata kanë disa nga modelet më shtazarake për nga performanca në treg, por kjo vihet re edhe në çmimin e tyre të lartë.

Megjithatë, nëse dëshironi të blini një nga këta laptopë lojrash dhe kurseni qindra euro, mund të prisni të Premten e Zezë këtë vit për të blerë ofertat më të mira në seritë GT Titan, GS Stealth, GE Raider, GP Leopard, GL Pulse dhe Crosshair, GF Katana dhe Sword, etj. Gjatë pjesës së mbetur të vitit mund të jenë totalisht jashtë buxhetit tuaj, ndaj nuk duhet ta humbisni rastin...

Laptopë HP Omen Gaming në shitje për të Premten e Zezë

Prodhuesi i njohur i teknologjisë HP gjithashtu ka regjistruar dhe lançuar markën e tij për lojtarë. Është emërtuar shenjë, dhe mund të gjeni laptopë lojrash me veçori stratosferike. Ashtu si ASUS, ata kanë një larmi më të madhe modelesh (Omen 15, 16, 17, Victus, etj.), me ekipe të bazuara në AMD dhe Intel për të zgjedhur të preferuarin.

Këta kompjuterë ofrojnë shumë më tepër se laptopët konvencionalë HP, madje më shumë se modelet e shënuara si lojëra që kjo firmë e Amerikës së Veriut shet nën markën HP. Dhe prandaj mund të kenë edhe çmime që i kalojnë 1000 euro. falë Ulje të së Premtes së Zezë, disa mund të arrijnë 20%, mund të kurseni qindra euro dhe të merrni disa modele për 800 ose 900 euro, pothuajse çmimi i disa laptopëve normalë ...

Laptopët e lojërave Lenovo në shitje të Premten e Zezë

Lenovo është një nga kompanitë më të mëdha kompjuterike në botë, lider në disa sektorë si superkompjuterët. Kjo markë është e njohur për ofrimin e pajisjeve me një vlerë fantastike për paratë, dhe me detaje që markat e tjera zakonisht nuk i ofrojnë dhe që përdoruesit i marrin parasysh. Natyrisht, kur shkoni në gamë të laptopëve të lojërave, çmimet rriten, kështu që Black Friday mund t'ju lërë këto modele shumë më të përballueshme, pa përfshirë një sakrificë të madhe financiare.

Pajisjet tuaja të lojërave ata quhen Legjion, dhe mund t'i gjeni me madhësi të ndryshme ekrani, si dhe seri të bazuara në AMD dhe Intel për të zgjedhur, dhe me çmime që mund të variojnë nga 1000 euro tek 2000 në modelet me performancë më të lartë. Kjo do të thotë, çmimet midis marzheve mjaft të përballueshme duke pasur parasysh se ato janë të lëvizshme për lojtarët. Dhe do të jenë më të përballueshme nëse përfitoni nga ofertat e të Premtes së Zezë, me pazare me zbritje deri në 20% ose më shumë.

Pse ia vlen të blini një laptop lojrash të Premten e Zezë?

Siç e keni parë, laptopë lojrash Ato përfshijnë ekrane të paneleve me rezolucion të lartë, ritme të larta rifreskimi dhe kohë përgjigjeje shumë të shpejta. Ato përfshijnë gjithashtu procesorë më të avancuar dhe modele me performancë më të lartë që mund të gjenden në treg, së bashku me kartat grafike më të mira të dedikuara dhe kapacitete mjaft të larta memorie. Me pak fjalë, gjithçka që i nevojitet një lojtari për të qenë në gjendje të ekzekutojë titujt më të fundit të lojërave video, madje edhe ato AAA, pa pengesa dhe pa pasur nevojë të ulë cilësimet grafike.

L laptopë lojrash kanë një sërë përfitimesh që i bëjnë mjaft të shtrenjta. Në përgjithësi, ato mund të shkojnë nga 800 €, disa më modeste deri në mijëra euro në raste të tjera. Një çmim që jo të gjithë mund ta përballojnë, nëse nuk presin mundësinë që sjell Black Friday, ku mund të kurseni edhe qindra euro në blerje dhe t'i merrni pajisjet tuaja të kohës së lirë shumë lirë.

Argëtimi nuk ka qenë kurrë më i lirë se në këtë ditë, ndaj mos e humbisni dhe gjuani pazaret më të mira...

Gjithçka paguhet, sigurisht, kështu që nëse laptopët normalë mund të kushtojnë mesatarisht midis 500 dhe 700 euro, me disa përjashtime, laptopët e lojrave zakonisht kushtojnë më shumë se 1000 euro në shumicën e rasteve, duke arritur në 3000 ose më shumë në raste më ekstreme. Nëse prisni blerjen tuaj të Premten e Zezë, edhe nëse zbritja nuk është më shumë se 20%, do të kurseni deri në qindra euro në blerje. Për shembull, një model prej rreth 1000 euro mund t'ju kushtojë rreth 800 euro, ndërsa një nga më shumë se 2000 euro mund të ketë zbritje që do të ishin afër 500 euro më pak, që është një kursim brutal...

Cili është laptopi më i dëshiruar i lojrave në të Premten e Zezë?

lojëra me laptopë të së premtes së zezë

Gjatë të Premtes së Zezë dhe jashtë kësaj dite, një nga pajisjet e preferuara të laptopëve të lojrave që përdoruesit priren të kërkojnë më shpesh, pavarësisht nga marka, zakonisht ka një karakteristika shumë specifike:

 • Procesori i gjeneratës së fundit Intel Core i7 ose AMD Ryzen 7.
 • Kartë grafike e dedikuar NVIDIA GeForce RTX 3060.
 • Ekran IPS 17 inç me shpejtësi rifreskimi 240 Hz.
 • RAM memorie prej rreth 16 GB.
 • Dhe një njësi ruajtëse të tipit SSD.
 • Tastierë me ndriçim të pasmë RGB, kështu që ju mund t'i shihni tastet edhe në kushtet e dritës së ulët të ambientit.

Gjatë të Premtes së Zezë mund të gjeni këto veçori, të cilat janë të shkëlqyera për shumicën e video lojërave aktuale, me shitjet komentuar më parë.

Sa zgjat e Premtja e Zezë në laptopët e lojërave

El E Premtja e Zezë, ose e Premtja e Zezë, është 26 nëntor 2022. Një ditë ku mund të gjeni zbritje fantastike në laptopët e lojërave. Megjithatë, nëse nuk mund ta gjeni modelin që kërkoni në shitje gjatë asaj dite, sepse e keni harruar, është i mbaruar ose nuk keni gjetur ofertë, mbani mend se të hënën në vijim keni një shans të dytë në dyqanet online. : Cyber ​​e hënë.

Mos harroni gjithashtu se disa dyqane dhe platforma, si Amazon, gjithashtu ata zakonisht i zgjasin ofertat përtej këtyre dy ditëve, dhe ato zakonisht zgjasin promovimet për të gjithë javën, kështu që ju mund të jeni vazhdimisht vigjilent për të gjetur ofertat më të mira në produktet e lojërave.

Ku të blini një laptop lojrash të Premten e Zezë

blej një laptop lojrash me zbritje Gjatë të Premtes së Zezë, mos harroni të mbani një sy në të gjitha ofertat flash që do të lansohen në dyqane si:

 • Amazona: Platforma amerikane do të fillojë të lëshojë oferta majtas dhe djathtas gjatë gjithë javës, por do të ruajë ofertat për të Premten e Zezë dhe të hënën Cyber. Një mundësi e shkëlqyer për të marrë një laptop lojrash të markës dhe konfigurimit tuaj të preferuar, duke kursyer qindra euro. Nëse jeni Prime, do të keni transport falas dhe dërgesa të shpejta për të filluar të shijoni sa më shpejt të jetë e mundur ...
 • Gjykata angleze: ky zinxhir i hipermarketeve spanjolle ka edhe seksionin e tij të teknologjisë ku mund të gjeni disa nga markat dhe modelet më të spikatura të laptopëve të lojrave. Gjatë të Premtes së Zezë do të gjeni oferta në HP Omen, ASUS, Lenovo Legion, MSI, etj. Ju nuk do të shihni çmime kaq të mira gjatë pjesës tjetër të vitit, prandaj përfitoni nga rasti për të blerë tuajat në ndonjë nga dyqanet e tij fizike ose porositeni në faqen e saj të internetit.
 • mediamarkt: zinxhiri i specializuar në teknologji me origjinë gjermane ka gjithashtu një gamë të mirë të laptopëve të lojrave. Shumë prej tyre do të jenë në shitje gjatë të Premtes së Zezë, për të kursyer shumë para dhe për të “mos qenë budallenj”. Mos harroni se ju mund të blini kaq shumë në faqen e saj të internetit në mënyrë që të mund të dërgohet në shtëpinë tuaj ose në ndonjë nga pikat e shitjes së saj në të gjithë gjeografinë spanjolle.

Po kërkoni një laptop të lirë? Na tregoni sa dëshironi të shpenzoni

dhe ne ju tregojmë opsionet më të mira

400 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.