Dita e Kryeministrit

Amazon feston një vit tjetër Prime Day, preludi i të Premtes së Zezë me një koleksion të madh të ofertave të laptopëve dhe megjithëse ende nuk e dimë datën e saktë të festimit, së shpejti do të marrë parasysh ngjarjen e viteve të mëparshme.

Gjatë kësaj periudhe ne do t'ju njoftojmë për të gjitha shitjet dhe zbritjet që prekin laptopët. A do t'i lini të ikin

Më poshtë keni një përzgjedhje të Oferta për laptopë përpara Prime Day 202. Sigurisht, ne do të përditësojmë listën me shitjet e këtij viti nëse shfaqen pazare të reja.

Ndër ofertat kryesore gjejmë ulje interesante në laptopët e të gjitha markave, duke theksuar kryesisht këto:

Ofertat më të mira për laptopët HP për Prime Day

HP është një tjetër nga markat e laptopëve me oferta të shkëlqyera për Prime Day. Këtu është një përzgjedhje e ofertave aktive tani:

Ofertat më të mira për laptopët LG për Prime Day

I famshëm për prodhimin e fletoreve mjaft të lehta për ata që kërkojnë transportueshmëri

Ofertat më të mira për laptopët Acer në Prime Day

Ai dallohet për vlerën e tij për para, duke qenë se është e lehtë të gjesh laptopë të fuqishëm me një çmim shumë më të ulët se mesatarja.

Ofertat më të mira në Asus në Prime Day

Ky prodhues ofron një katalog të gjerë të laptopëve të të gjitha kategorive, qofshin lojëra, të lehta apo jashtë rrugës me vlerë të mirë për paratë.

Ofertat më të mira për laptopët Huawei për Prime Day

Nëse dëshironi një MacBook me Windows, kompania kineze ofron opsione shumë interesante për ata që kërkojnë një laptop me një pamje shumë të rregullt dhe përfundime të mira.

Ofertat më të mira për laptopët MSI për Prime Day

Marka e lojrave par excellence, karakterizohet nga ofrimi i laptopëve shumë të fuqishëm për ata që kërkojnë performancë maksimale. Meqenëse këta kompjuterë janë zakonisht mjaft të shtrenjtë, Prime Day është një rast i përsosur për ta marrë atë me një çmim shumë të zbritur.

Dhe siç e kemi thënë tashmë, do të gjeni laptopë të të gjitha llojeve në mënyrë që të zgjidhni modele të lehta, rezistente, lojrash apo të nivelit të lartë. Të gjitha kanë ulur çmimin e tyre dhe mund të blihen më lirë se zakonisht.

konfigurues i personalizuar i laptopit

Prime Day 2021 tashmë ka filluar dhe tashmë kemi ofertat e para. Kthehuni këtu pas disa ditësh për të zbuluar zbritjet më të mira të laptopëve për anëtarët e Amazon Prime

Mbani në mend se shumë nga këto oferta do të jenë të disponueshme për një periudhë të shkurtër kohore, prandaj nxitoni nëse jeni të interesuar për ndonjë nga pazaret për laptopët që ne propozojmë këtu.

Gjithashtu ju paralajmërojmë se derisa të zgjasë Amazon Prime Day, ne do të përditësojmë tabelën me oferta të reja çdo ditë. Nga data 21 qershor 2021 do t'ju informojmë për të gjitha uljet më interesante të çmimeve për të marrë një kompjuter më të lirë.

A është Prime Day një datë e mirë për të blerë një laptop?

Patjetër. Amazon është gjithmonë e përkushtuar të ofrojë një gamë të gjerë laptopësh në shitje gjatë Prime Day, kështu që është praktikisht e pamundur për ne që të mos gjejmë ndonjë që i përshtatet karakteristikave dhe buxhetit që ne trajtojmë.

Nuk ka rëndësi nëse ju nevojitet një laptop për të punuar, për të studiuar apo thjesht dëshironi të rinovoni kompjuterin tuaj të vjetër: do të gjeni atë që kërkoni.

A është më mirë të blesh një laptop Prime Day apo Black Friday?

E vërteta është se të dyja ngjarjet janë raste ideale për të marrë një laptop me zbritje. Prime Day është zakonisht më pak agresive në çmime sesa zgjedhja e Ofertat e laptopëve të së Premtes së Zezë Por duke parë katalogun e gjerë të ofertave që janë bërë në vitin 2020, kjo deklaratë është e vështirë për ne që ta mbajmë.

Këtë vit ka pazare të vërteta që nuk mund t'i humbisni. Për më tepër, avantazhi i festës së Prime Day të këtij viti që festohet në qershor është se nuk do të mbivendoset me të Premten e Zezë, kështu që ofertat do të jenë edhe më të mira se vitin e kaluar. Pa dyshim, Prime Day është një rast i përsosur për të blerë një laptop më të lirë.

A duhet të jem Kryeministër për të shijuar këto zbritje?

dita kryesore në laptopë

Kam frikë se po. Amazon ju ofron një periudhë prove falas prej 30 ditësh, kështu që ju vetëm duhet të krijoni një llogari të re emaili dhe të regjistroheni që të mund të përfitoni nga ky avantazh.

Mos harroni të anuloni rinovimin automatik të Prime pasi të ketë mbaruar periudha e provës, përndryshe, do të tarifoheni me tarifën vjetore edhe pse do të keni shumë avantazhe si transporti falas në 24 orë, muzikë, Prime Video dhe më shumë.

Shpresojmë që me këtë këshillë kërkesa për të qenë përdorues Prime nuk është një pengesë për të marrë një laptop me zbritje në Prime Day.

Si i kemi përpiluar këto oferta të laptopëve për Prime Day?

Roli ynë është i qartë: t'ju ndihmojmë të kurseni.

Duke qenë se ne jemi një medium i specializuar kur bëhet fjalë për këshillimin për blerjen e një laptopi, misioni ynë gjatë Prime Day është të mbledhim ofertat më të mira në mënyrë që t'i shihni të gjitha në një vend dhe me një shikim.

Faqja e internetit e Amazon nuk ju porosit ofertat më të larta të zbritjeve, të cilat ne i bëjmë ose theksojmë ato që janë interesante sepse është një laptop që zakonisht nuk ulet.

Në këtë mënyrë mund të keni një krahasim autentik të të gjitha ofertave të laptopëve në Prime Day dhe të zgjidhni më lehtë modelin që dëshironi.

Dëshironi të shihni të gjitha zbritjet në Amazon Prime Day?.

 

 Ndiqni ne në Facebook dhe ne do t'ju njoftojmë me oferta të reja

 


Po kërkoni një laptop të lirë? Na tregoni sa dëshironi të shpenzoni

dhe ne ju tregojmë opsionet më të mira

400 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin